CC40SA240
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CC40SA240
Περιγραφή προϊόντος 3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC
Φύλλα δεδομένων: CC40SA240.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC40SA240
Αριθμός εξαρτήματος CC40SA240 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή 3P CONT S 240V 50/60HZ 2NO2NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1437 pcs Φύλλο δεδομένων CC40SA240.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 204 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 72 VAC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 690VAC - Max
Σειρά CC Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1864-1547
Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 12ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount, DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά Auxiliary Contacts Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας 3PST-NO (3 Form A)
πηνίο τάσης 240VAC πηνίο Αντίσταση -