CSM1Z-A5B2C5-40-14.7456D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A5B2C5-40-14.7456D18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cardinal Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: CSM1Z-A5B2C5-40-14.7456D18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSM1Z-A5B2C5-40-14.7456D18 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή CRYSTAL 14.7456MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136431 pcs Φύλλο δεδομένων CSM1Z-A5B2C5-40-14.7456D18.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Σειρά CSM1 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση HC-49S
Αλλα ονόματα 370-1152-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Χωρητικότητα φορτίου 18pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
Ανοχή συχνότητας ±20ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 14.7456MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 14.7456MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49S