CSM1Z-A5B2C5-40-11.0592D18
Cardinal Components Inc.Cardinal Components Inc.
CSM1Z-A5B2C5-40-11.0592D18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cardinal Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: CSM1Z-A5B2C5-40-11.0592D18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSM1Z-A5B2C5-40-11.0592D18 Κατασκευαστής Cardinal Components Inc.
Περιγραφή CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128551 pcs Φύλλο δεδομένων CSM1Z-A5B2C5-40-11.0592D18.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Σειρά CSM1 Κατάσταση RoHS Cut Tape (CT)
Ακροαματικότητα - Πόλωση HC-49S
Άλλα ονόματα 370-1158-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα φορτίου ±20ppm Ισόβια @ Temp. 40 Ohm
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Λειτουργία 18pF
Ανοχή συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 11.0592MHz
Διευρυμένη περιγραφή 11.0592MHz ±20ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20°C ~ 70°C Surface Mount HC-49S Περιγραφή CRYSTAL 11.0592MHZ 18PF SMD