CSM1Z-A0B2C3-100-7.3728D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1Z-A0B2C3-100-7.3728D18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cardinal Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: CSM1Z-A0B2C3-100-7.3728D18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSM1Z-A0B2C3-100-7.3728D18 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή CRYSTAL 7.3728MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161661 pcs Φύλλο δεδομένων CSM1Z-A0B2C3-100-7.3728D18.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Σειρά CSM1 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση HC-49S
Αλλα ονόματα 370-1071-2
CSM1ZA0B2C31007.3728D18
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 18pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Ανοχή συχνότητας ±30ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 7.3728MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 100 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 7.3728MHz ±30ppm Crystal 18pF 100 Ohms HC-49S