CSM1-A5B2C5-180-3.579545D18
Cardinal ComponentsCardinal Components
CSM1-A5B2C5-180-3.579545D18 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cardinal Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: CSM1-A5B2C5-180-3.579545D18.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CSM1-A5B2C5-180-3.579545D18 Κατασκευαστής Cardinal Components
Περιγραφή CRYSTAL 3.579545MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 164947 pcs Φύλλο δεδομένων CSM1-A5B2C5-180-3.579545D18.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.449" L x 0.185" W (11.40mm x 4.70mm)
Σειρά CSM1 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση HC-49S
Αλλα ονόματα 370-1065-2
CSM1A5B2C51803.579545D18
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 6 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 18pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm) Ανοχή συχνότητας ±20ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 3.579545MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 180 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 3.579545MHz ±20ppm Crystal 18pF 180 Ohms HC-49S