PV70L14-15SW
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 985 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PV70L14-15SW
Αριθμός εξαρτήματος PV70L14-15SW Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 985 pcs Φύλλο δεδομένων
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά PV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IPV70L14-15SW
PV70L1415SW
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PV70L14-15S
PV70L14-15S