PV70L14-15S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PV70L14-15S
Αριθμός εξαρτήματος PV70L14-15S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1142 pcs Φύλλο δεδομένων
Shell Finish Electroless Nickel Σειρά PV
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 066812-0006
IPV70L14-15S
IPV70L14-15S-ND
PV70L1415S-ND
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PV70L14-15P
PV70L14-15P
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Σε απόθεμα: 3997 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: CONN RCPT 18POS WALL MNT PIN
Σε απόθεμα: 702 pcs
Κατεβάστε: PV70L14-18P.pdf
RFQ
PV70L14-15SW
PV70L14-15SW