MTB1-16PAL1-01
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO
Φύλλα δεδομένων: MTB1-16PAL1-01.pdf
Κατάσταση RoHs Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MTB1-16PAL1-01 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 1666 pcs Φύλλο δεδομένων MTB1-16PAL1-01.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Unshrouded
Σειρά MTB Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 095280-0038
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 16
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.100" (2.54mm) Χρώμα μόνωσης -
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Guide Pin
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.050" (1.27mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin