MTB1-15PS-1
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO
Φύλλα δεδομένων: MTB1-15PS-1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο πωλητής δεν έχει οριστεί / ο πωλητής δεν έχει οριστεί
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MTB1-15PS-1
Αριθμός εξαρτήματος MTB1-15PS-1 Κατασκευαστής Cannon
Διαθέσιμη ποσότητα 1314 pcs Φύλλο δεδομένων MTB1-15PS-1.pdf
Τύπος σύρματος Discrete Gauge Wire 24-32 AWG
Σειρά MTB σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 095278-0049 Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 15 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Rectangular Connector Solder Gold 24-32 AWG