MDM-21SH003M3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO 21POS SKT 18"
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-21SH003M3.pdf2.MDM-21SH003M3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-21SH003M3
Αριθμός εξαρτήματος MDM-21SH003M3 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 21POS SKT 18" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4180 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-21SH003M3.pdf2.MDM-21SH003M3.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα IMDM-21SH003M3
MDM21SH003M3
Αριθμός θέσεων 21
Μήκος 1.50' (457.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads Επικοινωνία Τέλος Πάχος -