MDM-21SH003M2
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος MICRO 21POS SKT 18"
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-21SH003M2.pdf2.MDM-21SH003M2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MDM-21SH003M2
Αριθμός εξαρτήματος MDM-21SH003M2 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή MICRO 21POS SKT 18" Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1654 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-21SH003M2.pdf2.MDM-21SH003M2.pdf
Χρήση - Τύπος D-Type, Micro-D
θωράκιση - Σειρά MDM
Αλλα ονόματα IMDM-21SH003M2
MDM21SH003M2
Αριθμός θέσεων 21
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 1.50' (457.20mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 1.50' (457.20mm) Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads