MDM-100SSB-A174
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: 1.MDM-100SSB-A174.pdf2.MDM-100SSB-A174.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 434 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 434 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDM-100SSB-A174 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 434 pcs Φύλλο δεδομένων 1.MDM-100SSB-A174.pdf2.MDM-100SSB-A174.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless Σειρά 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός σειρών 4 Αριθμός θέσεων 100
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP) φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal