MDM-100SSB-A172
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: MDM-100SSB-A172.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 186 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 186 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDM-100SSB-A172 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 186 pcs Φύλλο δεδομένων MDM-100SSB-A172.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Cup Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Shell Υλικό, Finish Aluminum, Gold Plated Σειρά 83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 097391-0482
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 4
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP) φλάντζα Χαρακτηριστικό Housing/Shell (Unthreaded)
Χαρακτηριστικά Shielded Λεπτομερής περιγραφή 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Signal