KPT01J20-16SX
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT01J20-16SX.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 409 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 409 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT01J20-16SX
Αριθμός εξαρτήματος KPT01J20-16SX Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 409 pcs Φύλλο δεδομένων KPT01J20-16SX.pdf
Αξιολόγηση τάσης 1000VAC, 1400VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPT01J20-16SX
Προσανατολισμός X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 13A