KPT01J18-32S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT01J18-32S.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 539 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT01J18-32S
Αριθμός εξαρτήματος KPT01J18-32S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 539 pcs Φύλλο δεδομένων KPT01J18-32S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPT01J18-32S
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 32 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A