KPT01J14-18S
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT01J14-18S.pdf
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT01J14-18S
Αριθμός εξαρτήματος KPT01J14-18S Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 18POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1177 pcs Φύλλο δεδομένων KPT01J14-18S.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IKPT01J14-18S
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KPT01J14-5PY
KPT01J14-5PY
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Σε απόθεμα: 1189 pcs
Κατεβάστε: KPT01J14-5PY.pdf
RFQ
KPT01J14-18SX
KPT01J14-18SX