KPT01J14-18PX
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: KPT01J14-18PX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KPT01J14-18PX
Αριθμός εξαρτήματος KPT01J14-18PX Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 18POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1209 pcs Φύλλο δεδομένων KPT01J14-18PX.pdf
Αξιολόγηση τάσης 600VAC, 850VDC Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 14-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά KPT
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα KPT01J1418PX
Προσανατολισμός X Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 18 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά Backshell, Strain Relief στερέωσης Τύπος Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A