DCMP-37S-J-A197
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMP-37S-J-A197 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2494 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C)
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 053514-3702
DCMP37SJA197
IDCMP37SJA197
IDCMP37SJA197-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 37 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Mounting Brackets Λεπτομερής περιγραφή 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Επικοινωνία Τύπος Signal