DCMP-27C2S-J-A197
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.DCMP-27C2S-J-A197.pdf2.DCMP-27C2S-J-A197.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMP-27C2S-J-A197 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB RCPT 27POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2460 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DCMP-27C2S-J-A197.pdf2.DCMP-27C2S-J-A197.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 27W2
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά Combo D®, D*M
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 053514-2046
DCMP27C2SJA197
IDCMP27C2SJA197
IDCMP27C2SJA197-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 27 (25 + 2 Coax) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 7.5A Επικοινωνία Τύπος Coax and Signal