DCMMC21XA4PJA101
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: DCMMC21XA4PJA101.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMMC21XA4PJA101 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1480 pcs Φύλλο δεδομένων DCMMC21XA4PJA101.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Υλικό, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Σειρά 24308-Style, Combo D®, D*MM
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 21 (17 + 4 Coax)
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
φλάντζα Χαρακτηριστικό Board Side (4-40) Χαρακτηριστικά Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
Λεπτομερής περιγραφή 21 (17 + 4 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 7.5A