DCMMC21CA4PJK87
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Φύλλα δεδομένων: DCMMC21CA4PJK87.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DCMMC21CA4PJK87 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1857 pcs Φύλλο δεδομένων DCMMC21CA4PJK87.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης -
Λήξη Solder Shell Μέγεθος, Διάταξη σύνδεσης 4 (DC, C) - 21WA4
Shell Υλικό, Finish Steel, Tin-Nickel Plated Σειρά 24308-Style, Combo D®, D*MM
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα IDCMMC21CA4PJK87
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 21 (17 + 4 Coax) τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A, 7.5A Επικοινωνία Τύπος Coax and Signal