CA20L24-28PWB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 24POS SOLDER
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CA20L24-28PWB
Αριθμός εξαρτήματος CA20L24-28PWB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 24POS SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1621 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA20L2428PWB
ICA20L24-28PWB
Προσανατολισμός W Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 24 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A