CA20L24-28PBA176
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 24POS GOLD SOLDER
Φύλλα δεδομένων: CA20L24-28PBA176.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA20L24-28PBA176 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 24POS GOLD SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1639 pcs Φύλλο δεδομένων CA20L24-28PBA176.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 24
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock Λεπτομερής περιγραφή 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
τρέχουσα Αξιολόγηση 22A Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 19.7µin (0.50µm)
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Male Pins
Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CA20L24-28PWB
CA20L24-28PWB
Περιγραφή: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER
Σε απόθεμα: 1621 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CA20L22-20SB
CA20L22-20SB
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER
Σε απόθεμα: 2134 pcs
Κατεβάστε: CA20L22-20SB.pdf
RFQ
CA20L24-28PB
CA20L24-28PB