CA20L22-14SB
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER
Φύλλα δεδομένων: 1.CA20L22-14SB.pdf2.CA20L22-14SB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CA20L22-14SB
Αριθμός εξαρτήματος CA20L22-14SB Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1717 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CA20L22-14SB.pdf2.CA20L22-14SB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA20L2214SB
ICA20L22-14SB
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 19 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver
Τύπος υποδοχής Receptacle, Female Sockets Χρώμα Olive Drab
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CA20L22-14SB111
CA20L22-14SB111