CA20L22-10PBA176
CannonCannon
Cannon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT MALE 4POS GOLD SOLDER
Φύλλα δεδομένων: CA20L22-10PBA176.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA20L22-10PBA176 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT MALE 4POS GOLD SOLDER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4402 pcs Φύλλο δεδομένων CA20L22-10PBA176.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Σειρά MIL-DTL-5015, CA-B
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 4
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 22A