CA20COME28-16SBA176
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων: CA20COME28-16SBA176.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA20COME28-16SBA176 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1502 pcs Φύλλο δεδομένων CA20COME28-16SBA176.pdf
Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC Λήξη Solder Cup
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CA20COME2816SBA176
ICA20COME28-16SBA176
Προσανατολισμός N (Normal) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός θέσεων 20 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 22A