CA20COME28-16SB01
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT FMALE 20POS CRIMP
Φύλλα δεδομένων: CA20COME28-16SB01.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CA20COME28-16SB01 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONN RCPT FMALE 20POS CRIMP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5305 pcs Φύλλο δεδομένων CA20COME28-16SB01.pdf
Αξιολόγηση τάσης 500VAC, 700VDC Λήξη Crimp
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flange
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Reverse Bayonet Lock
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 22A