| Αριθμός εξαρτήματος | APK-PB25A25-002 | Κατασκευαστής | Cannon |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP TIN | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 239092 pcs | Φύλλο δεδομένων | APK-PB25A25-002.pdf |
| Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² | 1.5 ~ 2.5mm² | Wire Gauge ή σειρά - ομοαξονικά | - |
| Wire Gauge ή Περιοχή - AWG | - | Τύπος | Power, Stamped |
| Τερματισμός τερματισμού | - | Σειρά | APD 4-Way |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | Not Applicable | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 9 Weeks |
| Λεπτομερής περιγραφή | Pin Contact Size 2.5mm Crimp Tin | Επικοινωνία Τύπος | Pin |
| Καταγγελία Επικοινωνία | Crimp | Επικοινωνία Μέγεθος | 2.5mm |