APK-PB25A10-002
CannonCannon
APK-PB25A10-002 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cannon
Περιγραφή προϊόντος CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP TIN
Φύλλα δεδομένων: APK-PB25A10-002.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος APK-PB25A10-002 Κατασκευαστής Cannon
Περιγραφή CONTACT PIN SZ 2.5MM CRIMP TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 283305 pcs Φύλλο δεδομένων APK-PB25A10-002.pdf
Διάμετρος καλωδίων ή εύρος - mm² 0.5 ~ 1.0mm² Wire Gauge ή σειρά - ομοαξονικά -
Wire Gauge ή Περιοχή - AWG - Τύπος Power, Stamped
Τερματισμός τερματισμού - Σειρά APD 4-Way
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 1003-2113-2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Pin Contact Size 2.5mm Crimp Tin Επικοινωνία Τύπος Pin
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Επικοινωνία Μέγεθος 2.5mm