VF-S250-48A
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-S250-48A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 48V 250W
Φύλλα δεδομένων: VF-S250-48A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VF-S250-48A
Αριθμός εξαρτήματος VF-S250-48A Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 48V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1148 pcs Φύλλο δεδομένων VF-S250-48A.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 48V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.20" W x 1.50" H (127.0mm x 81.3mm x 38.1mm)
Σειρά VF-S250 Ισχύς (Watts) 250W
Αλλα ονόματα 102-2167
652-15420R
VF-S250-48A-ND
VFS25048A
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5.21A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5.21A
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
VF-S250-48A-CF
VF-S250-48A-CF
Κατασκευαστές: CUI, Inc.