VF-S250-24A
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-S250-24A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC CONVERTER 24V 250W
Φύλλα δεδομένων: VF-S250-24A.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 918 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του VF-S250-24A
Αριθμός εξαρτήματος VF-S250-24A Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC CONVERTER 24V 250W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 918 pcs Φύλλο δεδομένων VF-S250-24A.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 24V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Τύπος Open Frame Μέγεθος / Διαστάσεις 5.00" L x 3.20" W x 1.50" H (127.0mm x 81.3mm x 38.1mm)
Σειρά VF-S250 Ισχύς (Watts) 250W
Αλλα ονόματα 102-2166
652-15119R
VF-S250-24A-ND
VFS25024A
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (With Derating)
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Απαιτείται ελάχιστο φορτίο -
Χαρακτηριστικά Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input Αποδοτικότητα 83%
Λεπτομερής περιγραφή Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10.42A 90 ~ 264 VAC Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 10.42A