SWI6-5.9-N-N5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-5.9-N-N5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W
Φύλλα δεδομένων: SWI6-5.9-N-N5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SWI6-5.9-N-N5
Αριθμός εξαρτήματος SWI6-5.9-N-N5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11213 pcs Φύλλο δεδομένων SWI6-5.9-N-N5.pdf
Βάρος 0.172 lb (78.02g) Τάσης - Έξοδος 5.9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Σειρά SWI6-N (6W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 7.1W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 102-3664
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Fixed Blade
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI Λεπτομερής περιγραφή 5.9V 7.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.2A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)