SWI6-5.9-E-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-5.9-E-P5R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W
Φύλλα δεδομένων: SWI6-5.9-E-P5R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SWI6-5.9-E-P5R Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MNT ADAPTER 5.9V 7.1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14738 pcs Φύλλο δεδομένων SWI6-5.9-E-P5R.pdf
Βάρος 0.212 lb (96.16g) Τάσης - Έξοδος 5.9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.05" L x 1.10" W x 2.36" H (52.0mm x 28.0mm x 60.0mm)
Σειρά SWI6-E (6W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe
Ισχύς (Watts) 7.1W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Fixed Blade Υποδοχή εισόδου CEE 7/16
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level VI
Λεπτομερής περιγραφή 5.9V 7.1W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.2A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SWI6-5-N-P5
SWI6-5-N-P5
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 7.5W
Σε απόθεμα: 11668 pcs
Κατεβάστε: SWI6-5-N-P5.pdf
RFQ
SWI6-5.9-E-P5
SWI6-5.9-E-P5