SMI18-9-V-N5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W
Φύλλα δεδομένων: SMI18-9-V-N5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
540 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMI18-9-V-N5
Αριθμός εξαρτήματος SMI18-9-V-N5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MNT ADAPTER 9V 19.8W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5819 pcs Φύλλο δεδομένων SMI18-9-V-N5.pdf
Τάσης - Έξοδος 9V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.95" L x 1.41" W x 2.58" H (75.0mm x 35.8mm x 65.6mm) Σειρά SMI18 (18W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη International Ισχύς (Watts) 19.8W
Πόλωση Negative Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade (Included) Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 9V 19.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.2A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMI18-9-K-P5
SMI18-9-K-P5
Περιγραφή: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Σε απόθεμα: 8720 pcs
Κατεβάστε: SMI18-9-K-P5.pdf
RFQ
SMI18-9-K-P5R
SMI18-9-K-P5R
Σε απόθεμα: 9433 pcs
Κατεβάστε: SMI18-9-K-P5R.pdf
RFQ
SMI18-9-V-N5R
SMI18-9-V-N5R