SMI18-9-K-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SMI18-9-K-P6R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Φύλλα δεδομένων: SMI18-9-K-P6R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SMI18-9-K-P6R
Αριθμός εξαρτήματος SMI18-9-K-P6R Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7732 pcs Φύλλο δεδομένων SMI18-9-K-P6R.pdf
Βάρος 0.375 lb (170.1g) Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.95" L x 1.38" W x 2.58" H (75.0mm x 35.0mm x 65.6mm)
Σειρά SMI18 (18W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 20W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 102-4911
SMI18-9-K-P6R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Τύπος εισόδου Multi-Blade (Sold Separately) Υποδοχή εισόδου Multi-Blade
Μορφή Wall Mount Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 9V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Sold Separately) Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.2A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CCC, CE, cULus, PSE, RCM εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SMI18-9-V-P5R
SMI18-9-V-P5R
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 5270 pcs
Κατεβάστε: SMI18-9-V-P5R.pdf
RFQ
SMI18-5.9-V-P6R
SMI18-5.9-V-P6R
Περιγραφή: AC/DC WALL MOUNT ADPTR 5.9V 18W
Σε απόθεμα: 6447 pcs
Κατεβάστε: SMI18-5.9-V-P6R.pdf
RFQ
SMI18-9-K-P6
SMI18-9-K-P6