SDI50-9-UD-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI50-9-UD-P5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 50W
Φύλλα δεδομένων: SDI50-9-UD-P5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDI50-9-UD-P5
Αριθμός εξαρτήματος SDI50-9-UD-P5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 50W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4624 pcs Φύλλο δεδομένων SDI50-9-UD-P5.pdf
Βάρος 0.684 lb (310.26g) Τάσης - Έξοδος 9V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Σειρά SDI50-UD (50W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 36W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 102-3806
SDI50-9-UD-P5-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 9V 36W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 4A καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SDI50-9-UD2-P5
SDI50-9-UD2-P5
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 45W
Σε απόθεμα: 4048 pcs
Κατεβάστε: SDI50-9-UD2-P5.pdf
RFQ
SDI50-9-U2-P6R
SDI50-9-U2-P6R
Σε απόθεμα: 3788 pcs
Κατεβάστε: SDI50-9-U2-P6R.pdf
RFQ
SDI50-9-UD-P5R
SDI50-9-UD-P5R