SDI50-9-U2-P6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 45W
Φύλλα δεδομένων: SDI50-9-U2-P6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
510 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDI50-9-U2-P6
Αριθμός εξαρτήματος SDI50-9-U2-P6 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 45W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3573 pcs Φύλλο δεδομένων SDI50-9-U2-P6.pdf
Τάσης - Έξοδος 9V Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm) Σειρά SDI50-U (50W)
περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe Ισχύς (Watts) 45W
Πόλωση Positive Center Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Cord
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C14 Μορφή Desktop (Class I)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 9V 45W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 5A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)