SDI18-5-UD2-P6
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI18-5-UD2-P6 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W
Φύλλα δεδομένων: SDI18-5-UD2-P6.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
510 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SDI18-5-UD2-P6 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6683 pcs Φύλλο δεδομένων SDI18-5-UD2-P6.pdf
Βάρος 0.319 lb (144.7g) Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.48" L x 1.97" W x 1.34" H (88.5mm x 50.0mm x 34.0mm)
Σειρά SDI18-UD (18W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη Europe
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C
Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τύπος εισόδου Cord Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8
Μορφή Desktop (Class II) Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2
Λεπτομερής περιγραφή 5V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A
καλώδιο Μήκος 59" (1.50m) Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εγκρίσεις CE, cULus, GS, PSE εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SDI18-5-UD2-P5R
SDI18-5-UD2-P5R
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 5869 pcs
Κατεβάστε: SDI18-5-UD2-P5R.pdf
RFQ
SDI18-5-UD-P6
SDI18-5-UD-P6
Σε απόθεμα: 8126 pcs
Κατεβάστε: SDI18-5-UD-P6.pdf
RFQ
SDI18-5-UD2-P6R
SDI18-5-UD2-P6R