SDI18-5-UD-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SDI18-5-UD-P5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W
Φύλλα δεδομένων: SDI18-5-UD-P5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDI18-5-UD-P5
Αριθμός εξαρτήματος SDI18-5-UD-P5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 18W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8650 pcs Φύλλο δεδομένων SDI18-5-UD-P5.pdf
Βάρος 0.319 lb (144.7g) Τάσης - Έξοδος 5V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 3.48" L x 1.97" W x 1.34" H (88.5mm x 50.0mm x 34.0mm)
Σειρά SDI18-UD (18W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 15W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 102-3559
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 100mW (Max)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Υποδοχή εισόδου IEC 320-C8 Μορφή Desktop (Class II)
Αποδοτικότητα Level VI, CoC Tier 2 Λεπτομερής περιγραφή 5V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 3A καλώδιο Μήκος 59" (1.50m)
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SDI18-5-UD-P6
SDI18-5-UD-P6
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 8126 pcs
Κατεβάστε: SDI18-5-UD-P6.pdf
RFQ
SDI18-5-UC-P5
SDI18-5-UC-P5
Σε απόθεμα: 7012 pcs
Κατεβάστε: SDI18-5-UC-P5.pdf
RFQ
SDI18-5-UD-P5R
SDI18-5-UD-P5R