PYB10-Q48-D12
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB10-Q48-D12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Φύλλα δεδομένων: PYB10-Q48-D12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB10-Q48-D12
Αριθμός εξαρτήματος PYB10-Q48-D12 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER +/-12V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3516 pcs Φύλλο δεδομένων PYB10-Q48-D12.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -12V
Τάσης - Υλοποίηση 1 12V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 18V Τάση - Εισόδου (Max) 75V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB10 Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module
Αλλα ονόματα 102-2901
PYB10Q48D12
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 2 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά OVP, SCP Αποδοτικότητα 86%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 18V - 75V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 416mA, 416mA
Σχετικά προϊόντα
PYB10-Q48-D12-DIN
PYB10-Q48-D12-DIN
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Σε απόθεμα: 3133 pcs
Κατεβάστε: PYB10-Q48-D12-DIN.pdf
RFQ
PYB10-Q48-D12-T
PYB10-Q48-D12-T
Σε απόθεμα: 3811 pcs
Κατεβάστε: PYB10-Q48-D12-T.pdf
RFQ
PYB10-Q24-S5-T
PYB10-Q24-S5-T
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 5V 10W
Κατεβάστε: PYB10-Q24-S5-T.pdf
PYB10-Q48-D15-DIN
PYB10-Q48-D15-DIN
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER +/-15V 10W
Κατεβάστε: PYB10-Q48-D15-DIN.pdf
PYB10-Q48-D12-U
PYB10-Q48-D12-U