PYB10-Q24-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
PYB10-Q24-S5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 10W
Φύλλα δεδομένων: PYB10-Q24-S5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
8 pcs
16 pcs
32 pcs
56 pcs
104 pcs
256 pcs
504 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PYB10-Q24-S5
Αριθμός εξαρτήματος PYB10-Q24-S5 Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 10W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4459 pcs Φύλλο δεδομένων PYB10-Q24-S5.pdf
Τάσης - Έξοδος 3 - Τάσης - Έξοδος 2 -
Τάσης - Υλοποίηση 1 5V Τάσης - Απομόνωση 1.5kV
Τάση - Εισόδου (Min) 9V Τάση - Εισόδου (Max) 36V
Τύπος Isolated Module Μέγεθος / Διαστάσεις 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Σειρά PYB10 Ισχύς (Watts) 10W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-DIP Module, 5 Leads
Αλλα ονόματα 102-2896
PYB10Q24S5
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OVP, SCP
Αποδοτικότητα 82% Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 9V - 36V Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2A Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PYB10-Q24-S24-T
PYB10-Q24-S24-T
Κατασκευαστές: CUI, Inc.
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER 24V 10W
Σε απόθεμα: 3681 pcs
Κατεβάστε: PYB10-Q24-S24-T.pdf
RFQ
PYB10-Q48-D12-DIN
PYB10-Q48-D12-DIN
Περιγραφή: DC/DC CONVERTER +/-12V 10W
Σε απόθεμα: 3133 pcs
Κατεβάστε: PYB10-Q48-D12-DIN.pdf
RFQ
PYB10-Q24-S5-DIN
PYB10-Q24-S5-DIN
Κατεβάστε: PYB10-Q24-S5-DIN.pdf
PYB10-Q24-S5-T
PYB10-Q24-S5-T
Κατεβάστε: PYB10-Q24-S5-T.pdf
PYB10-Q24-S5-U
PYB10-Q24-S5-U