PRMC1-D12-S5-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRMC1-D12-S5-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 5V 1W
Φύλλα δεδομένων: PRMC1-D12-S5-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRMC1-D12-S5-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 5V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8236 pcs Φύλλο δεδομένων PRMC1-D12-S5-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 5V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) Σειρά PRMC1-S
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads Αλλα ονόματα 102-3064-5
PRMC1-D12-S5-S-ND
PRMC1D12S5S
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά OCP, SCP Αποδοτικότητα 76%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 200mA 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 200mA