PRMC1-D12-S3-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
PRMC1-D12-S3-S Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Φύλλα δεδομένων: PRMC1-D12-S3-S.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PRMC1-D12-S3-S Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή DC DC CONVERTER 3.3V 1W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6610 pcs Φύλλο δεδομένων PRMC1-D12-S3-S.pdf
Τάσης - Έξοδος 4 - Τάσης - Έξοδος 3 -
Τάσης - Έξοδος 2 - Τάσης - Υλοποίηση 1 3.3V
Τάσης - Απομόνωση 3kV Τάση - Εισόδου (Min) 9V
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Τύπος Isolated Module
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm) Σειρά PRMC1-S
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 8-SIP Module, 7 Leads Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά Remote On/Off, SCP Αποδοτικότητα 75%
Λεπτομερής περιγραφή Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 9V - 18V Input Τρέχουσες - εξόδου (Max) 303mA