PLDA60-1666-277PEAR
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Φύλλα δεδομένων: PLDA60-1666-277PEAR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLDA60-1666-277PEAR Κατασκευαστής CUI, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5245 pcs Φύλλο δεδομένων PLDA60-1666-277PEAR.pdf
Βάρος 1.168 lbs (530g) Τάσης - Έξοδος 9 ~ 36 V
Τάσης - Απομόνωση 3.75kV Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Σειρά PLDA60
Ακροαματικότητα IP67 Ισχύς (Watts) 60W
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP Αποδοτικότητα 85%
dimming Analog, PWM Λεπτομερής περιγραφή 1.666A 9 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.666A εγκρίσεις CE, cURus, PSE, TUV