PLDA60-1666-277A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος LED DVR AC/DC
Φύλλα δεδομένων: PLDA60-1666-277A.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PLDA60-1666-277A Κατασκευαστής CUI, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5000 pcs Φύλλο δεδομένων PLDA60-1666-277A.pdf
Τάσης - Έξοδος 9 ~ 36 V Τάσης - Απομόνωση 3.75kV
Τάση - Εισόδου (Min) 90VAC Τάση - Εισόδου (Max) 305VAC
Τύπος Constant Current τοπολογία AC DC Converter
Στυλ λήξης Wire Leads Μέγεθος / Διαστάσεις 10.32" L x 1.58" W x 0.99" H (262.1mm x 40.1mm x 25.1mm)
Σειρά PLDA60 Ακροαματικότητα IP67
Ισχύς (Watts) 60W Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OTP, OVP, SCP
Αποδοτικότητα 85% dimming -
Λεπτομερής περιγραφή 1.666A 9 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.666A