EMSA240167-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA240167-P5P-SZ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Φύλλα δεδομένων: EMSA240167-P5P-SZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMSA240167-P5P-SZ Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5647 pcs Φύλλο δεδομένων EMSA240167-P5P-SZ.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Σειρά EMSA (40W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 40W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα 036-2994R
EMSA240167P5PSZ
T1101-P5P
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 24V 40W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.67A καλώδιο Μήκος 60.2" (1.53m)