EMSA240125-P6P-SZ
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Φύλλα δεδομένων: EMSA240125-P6P-SZ.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος EMSA240125-P6P-SZ Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5270 pcs Φύλλο δεδομένων EMSA240125-P6P-SZ.pdf
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 24V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Σειρά EMSA (30W) περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 30W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα EMSA240125P6PSZ
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου 300mW (Max)
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα Level V Λεπτομερής περιγραφή 24V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 1.25A καλώδιο Μήκος 60.2" (1.53m)