DPD120030-Z7N-TC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD120030-Z7N-TC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4482 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 3.6W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Αλλα ονόματα DPD120030Z7NTC
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 300mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)