DPD120030-Z6N-TC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DPD120030-Z6N-TC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5282 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 120VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη North America
Ισχύς (Watts) 3.6W Πόλωση Negative Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Αλλα ονόματα DPD120030Z6NTC
Θερμοκρασία λειτουργίας - Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου NEMA 1-15P Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα - Λεπτομερής περιγραφή 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 300mA καλώδιο Μήκος 72" (1.83m)
εγκρίσεις - εφαρμογές ITE (Commercial)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DPD120030-P9P-TC
DPD120030-P9P-TC
Σε απόθεμα: 4744 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
DPD120030-Z5N-TC
DPD120030-Z5N-TC
Κατεβάστε:
RFQ
DPD120030-Z6N
DPD120030-Z6N