DMS120250-P5P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
DMS120250-P5P-IC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CUI, Inc.
Περιγραφή προϊόντος AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Φύλλα δεδομένων: DMS120250-P5P-IC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DMS120250-P5P-IC Κατασκευαστής CUI, Inc.
Περιγραφή AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4794 pcs Φύλλο δεδομένων DMS120250-P5P-IC.pdf
Βάρος 0.625 lb (283.5g) Τάσης - Έξοδος 12V
Τάση - Είσοδος 90 ~ 264 VAC Μέγεθος / Διαστάσεις 4.24" L x 2.27" W x 1.32" H (107.7mm x 57.7mm x 33.5mm)
Σειρά - περιοχή Χρησιμοποιούμενη International
Ισχύς (Watts) 30W Πόλωση Positive Center
Υποδοχή εξόδου Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Αλλα ονόματα DMS120250P5PIC
T368-P5P
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 40°C Καμία κατανάλωση ενέργειας φορτίου -
Υποδοχή εισόδου Multi-Blade Μορφή Wall Mount
Αποδοτικότητα 75% Λεπτομερής περιγραφή 12V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 2.5A καλώδιο Μήκος 70.9" (1.80m)